The Israeli Jonas Brothers Forum
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הישראלי לאחים ג'ונאס ! כנסו ותתעדכנו :)

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט

Go down 
5 posters
מחברהודעה
Stav_LoveJB
Cool Jonas
Stav_LoveJB

מספר הודעות : 111

You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט Empty
הודעהנושא: You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט    You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 7:32 pm

יופי . היום הראשון של הלימודים ודווקא ביום הזה נפרדתי מחבר שלי .. יצאתי מבית הספר כולי בוכה .. רבתי עם כל החברות שלי ..
כל העיר מוצפת בגשם .. הרגשתי כאילו שהשמיים התחילו לבכות איתי .. כיסיתי את פניי ופשוט רצתי . רצתי אל הלא נודע .
לא הסתכלתי על הדרך ומעדתי על אבן .. נפלתי לתוך שלולית של בוץ וכולי התלכלכתי .. בחיים שלי לא הרגשתי שבכיתי בצורה כזאת .
שכאב לי בצורה כזאת .. שאף אחד לא נמצא פה בשביל לחזק אותי .. הרגשתי את טיפות המים נופלות עליי .. כשאני ללא מטריה באמצע העיר , מלוכלכת ובוכייה .. היה לי כ"כ קר ..
לפתע שמעתי צעדים .. צעדים שרצו לכיוון שלי .. אבל לא הרמתי את ראשי מהיד המדממת שלי .. הרגשתי נגיעה בגב .. קולו של מי שדיבר אליי היה מוכר אבל לא הצלחתי לזהות .. הוא נגע בגבי ואמר : " את בסדר? " הפניתי את גבי והמשכתי לבכות . הוא התכופף אליי אך נתתי לשיער שלי להסתיר אותי וכך גם לא ראיתי את פניו . הרגשתי כשהוא שם משהו על היד שלי והוא הזיז את שיערי מפניי . הפניתי את מבטי אליו .. נער עם שיער שחור קצר , עיניים חומות ועורו שזוף . הסתכלתי על היד שלי וראיתי שהוא הוריד את חולצתו ושם אותה על ידי.. " לא תיקח את החולצה אני לא רוצה שיהיה לך קר זה בסדר " .. " זה לא בסדר ! קחי את הג'קט שלי " הוא אמר ונתן לי את הג'קט שלו . הוא הרים אותי לאט לאט ועזר לי להגיע אל הספסל ..
" איך קוראים לך ? " הוא שאל אך לא עניתי . " איך קוראים לך ? " הוא שאל שוב .. " _______ " עניתי בגמגום .. " היי ______ , אני ג'ו . אני חייב להגיד לך משהו .. מכל הבנות שאי פעם ראיתי - דוגמניות , מפורסמות .. בחיים לא ראיתי מישהי יפה כמוך " הסמקתי .. " אני אוהב שבנות מסמיקות " הוא אמר וגיחוך יצא מפיו . הסמקתי יותר .. הוא הזיז את שיערי והרים את פניי . הסתכלתי לתוך עיניו . טבעתי בתוך העיניים המהפנטות שלו . " את יודעת משהו ? " "מה ?" עניתי . " אני מאמין באהבה ממבט ראשון .. " הוא אמר ונישק אותי נשיקה חמה על שפתיי . שנינו חייכנו בזמן הנשיקה . הוא הדבר היחידי שהצליח לחמם אותי באמצע הגשם והקור .. ♥

----------------------

אהבתן ? ^^ תגיבו (;
חזרה למעלה Go down
TaliJonas4Ever
Jonas Boss
Jonas Boss
TaliJonas4Ever

מספר הודעות : 339

הודעהנושא: Re: You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט    You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 8:20 pm

נחמד ביותר *-*
חזרה למעלה Go down
DaniellaJ
Jonas Boss
Jonas Boss
DaniellaJ

מספר הודעות : 202

הודעהנושא: Re: You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט    You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 8:31 pm

חמוד מאוד, רואים שיש לך כישרון Smile
חזרה למעלה Go down
https://jonasbrothers.forumisrael.net
Stav_LoveJB
Cool Jonas
Stav_LoveJB

מספר הודעות : 111

הודעהנושא: Re: You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט    You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 8:43 pm

תקלו עליי אני חדשה בזה XD חחחחחחחחחחחחחחח
חזרה למעלה Go down
TaliJonas4Ever
Jonas Boss
Jonas Boss
TaliJonas4Ever

מספר הודעות : 339

הודעהנושא: Re: You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט    You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 9:07 pm

חחחחחחחחח תכתבי מה שאת רוצה , תני לזה להגיע לבד Smile
חזרה למעלה Go down
nelya
Cool Jonas
nelya

מספר הודעות : 149

הודעהנושא: Re: You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט    You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 11:50 pm

ממש נחמד!!
חזרה למעלה Go down
MrsJonas
New Jonas
MrsJonas

מספר הודעות : 22

הודעהנושא: Re: You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט    You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט Icon_minitimeThu May 30, 2013 11:04 pm

סתוית את רוצה כאילו שאני ימות פה?*-*
כי אם כן,הצלחת (;
חזרה למעלה Go down

You Shine A Little Light On A Cloudy Day - ג'ו ג'ונאס , וואןשוט
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1